Krynica-Zdrój
3 255 PLN/m² • 55 m² • Komerční, Krynica-Zdrój • 179.000 PLN • lux-estate.net
Komerční, Krynica-Zdrój
55 m² • 179.000 PLN
3 324 PLN/m² • 1.083 m² • Komerční, Krynica-Zdrój • 3.600.000 PLN • propertynowysacz.pl
Komerční, Krynica-Zdrój
1.083 m² • 3.600.000 PLN
3 743 PLN/m² • 764 m² • Komerční, Krynica-Zdrój • 2.860.000 PLN • 4sciany-nieruchomosci.pl
Komerční, Krynica-Zdrój
764 m² • 2.860.000 PLN
4 438 PLN/m² • 800 m² • Komerční, Krynica-Zdrój, Halna • 3.550.000 PLN • jcpartners.pl
Komerční, Krynica-Zdrój, Halna
800 m² • 3.550.000 PLN
4 703 PLN/m² • 391 m² • Komerční, Krynica-Zdrój, Kazimierza Pułaskiego • 1.838.875 PLN • super-nieruchomosci.com
Komerční, Krynica-Zdrój, Kazimierza Pułaskiego
391 m² • 1.838.875 PLN
8 487 PLN/m² • 2.000 m² • Komerční, Krynica-Zdrój • 16.973.600 PLN • locus.pl
Komerční, Krynica-Zdrój
2.000 m² • 16.973.600 PLN
Gródek nad Dunajcem
3 851 PLN/m² • 148 m² • Komerční, Gródek nad Dunajcem • 570.000 PLN • imperiumns.pl
Komerční, Gródek nad Dunajcem
148 m² • 570.000 PLN