Košice-Sever
25 €/m² • 4.461 m² • Pozemek, Košice-Sever, Bankov • 25 €/m² • archeus.sk
Pozemek, Košice-Sever, Bankov
4.461 m² • 25 €/m²
69 €/m² • 2.912 m² • Pozemek, Košice-Sever • 69 €/m² • tomreal.sk
Pozemek, Košice-Sever
2.912 m² • 69 €/m²
76 €/m² • 1.058 m² • Pozemek, Košice-Sever • 79.999 € • archeus.sk
Pozemek, Košice-Sever
1.058 m² • 79.999 €
77 €/m² • 711 m² • Pozemek, Košice-Sever • 54.990 € • promoreality.sk
Pozemek, Košice-Sever
711 m² • 54.990 €
80 €/m² • 1.952 m² • Pozemek, Košice-Sever, Žľaby • 80 €/m² • tobireal.sk (New!)
Pozemek, Košice-Sever, Žľaby
1.952 m² • 80 €/m² (New!)
87 €/m² • 1.590 m² • Pozemek, Košice-Sever, Žľaby • 139.000 € • diamondreality.sk
Pozemek, Košice-Sever, Žľaby
1.590 m² • 139.000 €
92 €/m² • 600 m² • Zahrada, Košice-Sever • 55.000 € • euroreal.biz
Zahrada, Košice-Sever
600 m² • 55.000 €
116 €/m² • 560 m² • Pozemek, Košice-Sever, Zvolenská • 65.000 € • dolezelreality.sk
Pozemek, Košice-Sever, Zvolenská
560 m² • 65.000 €
134 €/m² • 448 m² • Pozemek, Košice-Sever, Čermeľská cesta • 60.000 € • diamondreality.sk
Pozemek, Košice-Sever, Čermeľská cesta
448 m² • 60.000 €
158 €/m² • 696 m² • Pozemek, Košice-Sever, Bankov • 109.990 € • mmreal.sk
Pozemek, Košice-Sever, Bankov
696 m² • 109.990 €
181 €/m² • 454 m² • Pozemek, Košice-Sever, Na Kalvárii • 82.000 € • atomia.sk
Pozemek, Košice-Sever, Na Kalvárii
454 m² • 82.000 €
202 €/m² • 821 m² • Pozemek, Košice-Sever • 166.000 € • atomia.sk
Pozemek, Košice-Sever
821 m² • 166.000 €
228 €/m² • 628 m² • Stavební parcela, Košice-Sever • 143.000 € • euroreal.biz
Stavební parcela, Košice-Sever
628 m² • 143.000 €
315 €/m² • 634 m² • Stavební parcela, Košice-Sever, Kostolianska cesta • 199.990 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Košice-Sever, Kostolianska cesta
634 m² • 199.990 €
1 503 €/m² • 731 m² • Pozemek, Košice-Sever, Čermeľská cesta • 1.099.000 € • dianareality.sk
Pozemek, Košice-Sever, Čermeľská cesta
731 m² • 1.099.000 €
448 m² • Pozemok, Košice-Sever, Čermeľská cesta • novebyvaniereality.sk
Pozemok, Košice-Sever, Čermeľská cesta
448 m²
1.288 m² • Stavebná parcela, Košice-Sever, Suchodolinská • euroreal.biz
Stavebná parcela, Košice-Sever, Suchodolinská
1.288 m²
Košice-Kavečany
61 €/m² • 360 m² • Zahrada, Košice-Kavečany • 22.000 € • diamondreality.sk
Zahrada, Košice-Kavečany
360 m² • 22.000 €
72 €/m² • 4.837 m² • Pozemek, Košice-Kavečany • 349.000 € • prime-real.sk
Pozemek, Košice-Kavečany
4.837 m² • 349.000 €
102 €/m² • 1.950 m² • Pozemek, Košice-Kavečany • 199.000 € • tobireal.sk
Pozemek, Košice-Kavečany
1.950 m² • 199.000 €
121 €/m² • 373 m² • Zahrada, Košice-Kavečany • 44.990 € • orangereal.sk
Zahrada, Košice-Kavečany
373 m² • 44.990 €
186 €/m² • 884 m² • Stavební parcela, Košice-Kavečany • 163.990 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Košice-Kavečany
884 m² • 163.990 €
250 €/m² • 1.971 m² • Pozemek, Košice-Kavečany • 250 €/m² • tobireal.sk
Pozemek, Košice-Kavečany
1.971 m² • 250 €/m²
358 €/m² • 472 m² • Pozemek, Košice-Kavečany • 169.000 € • tobireal.sk
Pozemek, Košice-Kavečany
472 m² • 169.000 €
Košice-Sídlisko Ťahanovce
85 €/m² • 520 m² • Pozemek, Košice-Sídlisko Ťahanovce, Zelený dvor • 43.990 € • diamondreality.sk
Pozemek, Košice-Sídlisko Ťahanovce, Zelený dvor
520 m² • 43.990 €