Nižná Hutka
11 €/m² • 1.160 m² • Pozemek, Nižná Hutka • 13.000 € • jkvreal.sk
Pozemek, Nižná Hutka
1.160 m² • 13.000 €
13 €/m² • 1.160 m² • Rekreační pozemek, Nižná Hutka • 15.000 € • konex-reality.sk
Rekreační pozemek, Nižná Hutka
1.160 m² • 15.000 €
20 €/m² • 2.646 m² • Vinohrad, Nižná Hutka • 51.990 € • proximityreal.sk
Vinohrad, Nižná Hutka
2.646 m² • 51.990 €
58 €/m² • 639 m² • Zahrada, Nižná Hutka • 36.990 € • proximityreal.sk
Zahrada, Nižná Hutka
639 m² • 36.990 €
65 €/m² • 806 m² • Stavební parcela, Nižná Hutka • 51.990 € • proximityreal.sk
Stavební parcela, Nižná Hutka
806 m² • 51.990 €
65 €/m² • 800 m² • Zahrada, Nižná Hutka • 51.990 € • proximityreal.sk
Zahrada, Nižná Hutka
800 m² • 51.990 €
68 €/m² • 763 m² • Pozemek, Nižná Hutka • 51.990 € • proximityreal.sk
Pozemek, Nižná Hutka
763 m² • 51.990 €
81 €/m² • 639 m² • Zahrada, Nižná Hutka • 51.990 € • proximityreal.sk
Zahrada, Nižná Hutka
639 m² • 51.990 €
96 €/m² • 544 m² • Pozemek, Nižná Hutka • 51.990 € • proximityreal.sk
Pozemek, Nižná Hutka
544 m² • 51.990 €
129 €/m² • 404 m² • Zahrada, Nižná Hutka • 51.990 € • proximityreal.sk
Zahrada, Nižná Hutka
404 m² • 51.990 €
148 €/m² • 383 m² • Zahrada, Nižná Hutka • 56.800 € • recloud.sk
Zahrada, Nižná Hutka
383 m² • 56.800 €
167 €/m² • 1.055 m² • Pozemek, Nižná Hutka • 176.000 € • kosickarealitna.sk
Pozemek, Nižná Hutka
1.055 m² • 176.000 €
170 €/m² • 410 m² • Zahrada, Nižná Hutka • 69.900 € • marianagyova.sk
Zahrada, Nižná Hutka
410 m² • 69.900 €
184 €/m² • 515 m² • Pozemek, Nižná Hutka • 95.000 € • orangereal.sk
Pozemek, Nižná Hutka
515 m² • 95.000 €
Rozhanovce
30 €/m² • 20.776 m² • Pozemek, Rozhanovce • 30 €/m² • aarealitykosice.sk
Pozemek, Rozhanovce
20.776 m² • 30 €/m²
65 €/m² • 7.194 m² • Pozemek, Rozhanovce, Krátka • 65 €/m² • mhrealsk.sk
Pozemek, Rozhanovce, Krátka
7.194 m² • 65 €/m²
80 €/m² • 2.069 m² • Pozemek, Rozhanovce • 166.520 € • atomia.sk
Pozemek, Rozhanovce
2.069 m² • 166.520 €
82 €/m² • 4.736 m² • Pozemek, Rozhanovce • 390.380 € • atomia.sk
Pozemek, Rozhanovce
4.736 m² • 390.380 €
90 €/m² • 3.551 m² • Pozemek, Rozhanovce • 319.500 € • zara-reality.sk
Pozemek, Rozhanovce
3.551 m² • 319.500 €
130 €/m² • 5.533 m² • Pozemek, Rozhanovce • 130 €/m² • inforeal.sk
Pozemek, Rozhanovce
5.533 m² • 130 €/m²
209 €/m² • 550 m² • Pozemek, Rozhanovce, Mlynská • 114.900 € • raymannreal.sk
Pozemek, Rozhanovce, Mlynská
550 m² • 114.900 €
237 €/m² • 758 m² • Pozemek, Rozhanovce • 180.000 € • mhrealsk.sk
Pozemek, Rozhanovce
758 m² • 180.000 €
Svinica
10 €/m² • 47.610 m² • Pozemek, Svinica • 10 €/m² • realitykondasova.sk
Pozemek, Svinica
47.610 m² • 10 €/m²
27 €/m² • 19.375 m² • Pozemek, Svinica • 27 €/m² • kosmosreality.sk
Pozemek, Svinica
19.375 m² • 27 €/m²
29 €/m² • 3.671 m² • Stavební parcela, Svinica • 29 €/m² • archeus.sk
Stavební parcela, Svinica
3.671 m² • 29 €/m²
98 €/m² • 1.534 m² • Stavební parcela, Svinica • 149.900 € • archeus.sk
Stavební parcela, Svinica
1.534 m² • 149.900 €
100 €/m² • 825 m² • Stavební parcela, Svinica • 82.800 € • zara-reality.sk
Stavební parcela, Svinica
825 m² • 82.800 €
104 €/m² • 1.335 m² • Stavební parcela, Svinica • 138.800 € • zara-reality.sk
Stavební parcela, Svinica
1.335 m² • 138.800 €
144 €/m² • 612 m² • Stavební parcela, Svinica • 88.000 € • zara-reality.sk
Stavební parcela, Svinica
612 m² • 88.000 €
156 €/m² • 498 m² • Stavební parcela, Svinica • 77.800 € • zara-reality.sk
Stavební parcela, Svinica
498 m² • 77.800 €
Ďurkov
60 €/m² • 2.849 m² • Pozemek, Ďurkov • 170.000 € • aarealitykosice.sk
Pozemek, Ďurkov
2.849 m² • 170.000 €
60 €/m² • 194 m² • Stavební parcela, Ďurkov • 60 €/m² • aarealitykosice.sk
Stavební parcela, Ďurkov
194 m² • 60 €/m²
100 €/m² • 851 m² • Stavební parcela, Ďurkov • 85.000 € • aarealitykosice.sk
Stavební parcela, Ďurkov
851 m² • 85.000 €
109 €/m² • 872 m² • Stavební parcela, Ďurkov • 94.900 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Ďurkov
872 m² • 94.900 €
147 €/m² • 511 m² • Stavební parcela, Ďurkov • 75.000 € • simoneproperty.sk
Stavební parcela, Ďurkov
511 m² • 75.000 €
Bačkovík
35 €/m² • 1.804 m² • Pozemek, Bačkovík • 35 €/m² • mhrealsk.sk (New!)
Pozemek, Bačkovík
1.804 m² • 35 €/m² (New!)
90 €/m² • 1.100 m² • Stavební parcela, Bačkovík • 99.000 € • diamondreality.sk (New!)
Stavební parcela, Bačkovík
1.100 m² • 99.000 € (New!)
134 €/m² • 410 m² • Pozemek, Bačkovík • 54.900 € • mhrealsk.sk (New!)
Pozemek, Bačkovík
410 m² • 54.900 € (New!)
Beniakovce
15 €/m² • 1.250 m² • Pole, Beniakovce • 18.750 € • aarealitykosice.sk
Pole, Beniakovce
1.250 m² • 18.750 €
181 €/m² • 691 m² • Stavební parcela, Beniakovce • 124.800 € • recloud.sk
Stavební parcela, Beniakovce
691 m² • 124.800 €
200 €/m² • 929 m² • Stavební parcela, Beniakovce • 185.800 € • simoneproperty.sk
Stavební parcela, Beniakovce
929 m² • 185.800 €
206 €/m² • 801 m² • Stavební parcela, Beniakovce • 165.000 € • kosmosreality.sk
Stavební parcela, Beniakovce
801 m² • 165.000 €
Veľká Ida
41 €/m² • 5.300 m² • Pozemek, Veľká Ida • 215.990 € • diamondreality.sk
Pozemek, Veľká Ida
5.300 m² • 215.990 €
Baška
168 €/m² • 1.656 m² • Pozemek, Baška, Maša • 279.000 € • marbor.sk
Pozemek, Baška, Maša
1.656 m² • 279.000 €
200 €/m² • 750 m² • Stavební parcela, Baška • 149.900 € • recloud.sk
Stavební parcela, Baška
750 m² • 149.900 €
263 €/m² • 476 m² • Pozemek, Baška, Maša • 125.000 € • marbor.sk
Pozemek, Baška, Maša
476 m² • 125.000 €
Hodkovce
103 €/m² • 2.191 m² • Pozemek, Hodkovce • 103 €/m² • diamondreality.sk
Pozemek, Hodkovce
2.191 m² • 103 €/m²
171 €/m² • 1.427 m² • Stavební parcela, Hodkovce • 244.000 € • recloud.sk
Stavební parcela, Hodkovce
1.427 m² • 244.000 €
Kysak
78 €/m² • 550 m² • Rekreační pozemek, Kysak • 42.990 € • diamondreality.sk
Rekreační pozemek, Kysak
550 m² • 42.990 €
80 €/m² • 550 m² • Rekreační pozemek, Kysak • 43.990 € • diamondreality.sk
Rekreační pozemek, Kysak
550 m² • 43.990 €
Nižná Kamenica
62 €/m² • 1.691 m² • Pozemek, Nižná Kamenica • 105.000 € • tobireal.sk
Pozemek, Nižná Kamenica
1.691 m² • 105.000 €
63 €/m² • 2.000 m² • Pozemek, Nižná Kamenica • 125.000 € • dianareality.sk
Pozemek, Nižná Kamenica
2.000 m² • 125.000 €
95 €/m² • 500 m² • Pozemek, Nižná Kamenica • 47.500 € • vasenehnutelnosti.sk
Pozemek, Nižná Kamenica
500 m² • 47.500 €
Nová Polhora
134 €/m² • 869 m² • Stavební parcela, Nová Polhora • 116.084 € • aurumreality.sk
Stavební parcela, Nová Polhora
869 m² • 116.084 €
147 €/m² • 2.381 m² • Stavební parcela, Nová Polhora • 349.000 € • aurumreality.sk
Stavební parcela, Nová Polhora
2.381 m² • 349.000 €
153 €/m² • 747 m² • Stavební parcela, Nová Polhora • 114.200 € • aurumreality.sk
Stavební parcela, Nová Polhora
747 m² • 114.200 €
159 €/m² • 762 m² • Stavební parcela, Nová Polhora • 121.158 € • aurumreality.sk
Stavební parcela, Nová Polhora
762 m² • 121.158 €
Sokoľ
47 €/m² • 675 m² • Zahrada, Sokoľ, Uhrinčanská • 32.000 € • orangereal.sk
Zahrada, Sokoľ, Uhrinčanská
675 m² • 32.000 €
150 €/m² • 1.033 m² • Pozemek, Sokoľ, Kostolianska • 155.000 € • simoneproperty.sk
Pozemek, Sokoľ, Kostolianska
1.033 m² • 155.000 €
Zlatá Idka
52 €/m² • 1.631 m² • Pozemek, Zlatá Idka • 85.000 € • marianagyova.sk
Pozemek, Zlatá Idka
1.631 m² • 85.000 €
100 €/m² • 1.500 m² • Stavební parcela, Zlatá Idka • 150.000 € • kontaktreality.sk
Stavební parcela, Zlatá Idka
1.500 m² • 150.000 €
105 €/m² • 3.500 m² • Stavební parcela, Zlatá Idka • 369.000 € • tobireal.sk
Stavební parcela, Zlatá Idka
3.500 m² • 369.000 €
599 €/m² • 434 m² • Pozemek, Zlatá Idka • 260.000 € • aarealitykosice.sk
Pozemek, Zlatá Idka
434 m² • 260.000 €
Bunetice
49 €/m² • 2.700 m² • Stavební parcela, Bunetice • 132.000 € • tomreal.sk
Stavební parcela, Bunetice
2.700 m² • 132.000 €
50 €/m² • 2.693 m² • Stavební parcela, Bunetice • 135.000 € • simoneproperty.sk
Stavební parcela, Bunetice
2.693 m² • 135.000 €
Cestice
14 €/m² • 25.000 m² • Pozemek, Cestice • 355.000 € • aurumreality.sk
Pozemek, Cestice
25.000 m² • 355.000 €
142 €/m² • 1.053 m² • Stavební parcela, Cestice • 150.000 € • myrapoint.sk
Stavební parcela, Cestice
1.053 m² • 150.000 €
Chrastné
72 €/m² • 23.801 m² • Pozemek, Chrastné • 1.716.100 € • mhrealsk.sk
Pozemek, Chrastné
23.801 m² • 1.716.100 €
Hýľov
Košická Polianka
39 €/m² • 2.118 m² • Pozemek, Košická Polianka • 83.000 € • kosmosreality.sk
Pozemek, Košická Polianka
2.118 m² • 83.000 €
44 €/m² • 517 m² • Zahrada, Košická Polianka • 22.500 € • recloud.sk
Zahrada, Košická Polianka
517 m² • 22.500 €
64 €/m² • 1.400 m² • Pozemek, Košická Polianka • 90.000 € • slovakia-real.sk
Pozemek, Košická Polianka
1.400 m² • 90.000 €
Malá Lodina
35 €/m² • 10.076 m² • Pozemek, Malá Lodina • 350.000 € • archeus.sk
Pozemek, Malá Lodina
10.076 m² • 350.000 €
70 €/m² • 500 m² • Pozemek, Malá Lodina • 35.000 € • tomisreal.sk
Pozemek, Malá Lodina
500 m² • 35.000 €
Mokrance
17 €/m² • 8.256 m² • Pozemek, Mokrance • 139.900 € • konex-reality.sk
Pozemek, Mokrance
8.256 m² • 139.900 €
78 €/m² • 4.257 m² • Pozemek, Mokrance • 330.000 € • orangereal.sk
Pozemek, Mokrance
4.257 m² • 330.000 €
178 €/m² • 701 m² • Stavební parcela, Mokrance • 124.900 € • reality321.sk
Stavební parcela, Mokrance
701 m² • 124.900 €
Nižná Myšľa
84 €/m² • 2.079 m² • Pozemek, Nižná Myšľa • 175.000 € • aurumreality.sk
Pozemek, Nižná Myšľa
2.079 m² • 175.000 €
108 €/m² • 811 m² • Stavební parcela, Nižná Myšľa, Hlavná • 87.900 € • astrareality.sk
Stavební parcela, Nižná Myšľa, Hlavná
811 m² • 87.900 €
140 €/m² • 960 m² • Stavební parcela, Nižná Myšľa • 134.200 € • recloud.sk
Stavební parcela, Nižná Myšľa
960 m² • 134.200 €
Nižný Klátov
17 €/m² • 997 m² • Pozemek, Nižný Klátov • 17.000 € • raymannreal.sk
Pozemek, Nižný Klátov
997 m² • 17.000 €
31 €/m² • 477 m² • Zahrada, Nižný Klátov • 14.990 € • diamondreality.sk
Zahrada, Nižný Klátov
477 m² • 14.990 €
120 €/m² • 1.247 m² • Stavební parcela, Nižný Klátov • 149.460 € • promoreality.sk
Stavební parcela, Nižný Klátov
1.247 m² • 149.460 €
Nováčany
141 €/m² • 1.386 m² • Stavební parcela, Nováčany • 195.000 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Nováčany
1.386 m² • 195.000 €
182 €/m² • 621 m² • Stavební parcela, Nováčany • 182 €/m² • tomisreal.sk
Stavební parcela, Nováčany
621 m² • 182 €/m²
182 €/m² • 621 m² • Stavební parcela, Nováčany • 113.000 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Nováčany
621 m² • 113.000 €
Perín-Chym
45 €/m² • 1.603 m² • Pozemek, Perín-Chym • 72.000 € • fenixreality.sk
Pozemek, Perín-Chym
1.603 m² • 72.000 €
47 €/m² • 1.501 m² • Stavební parcela, Perín-Chym • 70.000 € • orangereal.sk
Stavební parcela, Perín-Chym
1.501 m² • 70.000 €
50 €/m² • 2.972 m² • Pozemek, Perín-Chym • 148.000 € • fenixreality.sk
Pozemek, Perín-Chym
2.972 m² • 148.000 €
Poproč
81 €/m² • 928 m² • Pozemek, Poproč • 75.000 € • romantickechalupy.sk
Pozemek, Poproč
928 m² • 75.000 €
Čakanovce
65 €/m² • 1.025 m² • Stavební parcela, Čakanovce • 67.000 € • promoreality.sk
Stavební parcela, Čakanovce
1.025 m² • 67.000 €
85 €/m² • 625 m² • Pozemek, Čakanovce • 53.125 € • realityvkosiciach.sk
Pozemek, Čakanovce
625 m² • 53.125 €
91 €/m² • 1.914 m² • Pozemek, Čakanovce • 175.000 € • sweethomereal.sk
Pozemek, Čakanovce
1.914 m² • 175.000 €
Šemša
Bidovce
11 €/m² • 13.025 m² • Komerční pozemek, Bidovce • 11 €/m² • recloud.sk
Komerční pozemek, Bidovce
13.025 m² • 11 €/m²
109 €/m² • 824 m² • Stavební parcela, Bidovce • 90.000 € • archeus.sk
Stavební parcela, Bidovce
824 m² • 90.000 €
Boliarov
Družstevná pri Hornáde
131 €/m² • 1.149 m² • Stavební parcela, Družstevná pri Hornáde, Malá Vieska • 150.000 € • zara-reality.sk
Stavební parcela, Družstevná pri Hornáde, Malá Vieska
1.149 m² • 150.000 €
120.000 m² • Pozemok, Družstevná pri Hornáde, Malá Vieska • sweethomereal.sk
Pozemok, Družstevná pri Hornáde, Malá Vieska
120.000 m²
Hačava
63 €/m² • 618 m² • Stavební parcela, Hačava • 39.000 € • recloud.sk
Stavební parcela, Hačava
618 m² • 39.000 €
1 187 €/m² • 75 m² • Pozemek, Hačava • 89.000 € • romantickechalupy.sk
Pozemek, Hačava
75 m² • 89.000 €
Janík
20 €/m² • 2.914 m² • Pozemek, Janík • 59.000 € • diamondreality.sk
Pozemek, Janík
2.914 m² • 59.000 €
Košické Oľšany
95 €/m² • 388 m² • Zahrada, Košické Oľšany • 37.000 € • kosmosreality.sk
Zahrada, Košické Oľšany
388 m² • 37.000 €
110 €/m² • 392 m² • Zahrada, Košické Oľšany • 43.000 € • adomosreal.sk
Zahrada, Košické Oľšany
392 m² • 43.000 €
Moldava nad Bodvou
27 €/m² • 2.384 m² • Pozemek, Moldava nad Bodvou • 64.900 € • tobireal.sk
Pozemek, Moldava nad Bodvou
2.384 m² • 64.900 €
35 €/m² • 1.100 m² • Stavební parcela, Moldava nad Bodvou • 37.990 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Moldava nad Bodvou
1.100 m² • 37.990 €
Obišovce
6 €/m² • 10.240 m² • Rekreační pozemek, Obišovce • 6 €/m² • diamondreality.sk
Rekreační pozemek, Obišovce
10.240 m² • 6 €/m²
Ruskov
Slanec
31 €/m² • 4.330 m² • Stavební parcela, Slanec • 134.900 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Slanec
4.330 m² • 134.900 €
32 €/m² • 1.509 m² • Stavební parcela, Slanec, Južná • 48.000 € • rrreality.sk
Stavební parcela, Slanec, Južná
1.509 m² • 48.000 €
Valaliky
140 €/m² • 750 m² • Stavební parcela, Valaliky, Bernátovce, Kokšovská • 105.000 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Valaliky, Bernátovce, Kokšovská
750 m² • 105.000 €
231 €/m² • 424 m² • Stavební parcela, Valaliky, Buzice, Záhradná • 98.000 € • rrreality.sk
Stavební parcela, Valaliky, Buzice, Záhradná
424 m² • 98.000 €
Vyšná Hutka
30 €/m² • 928 m² • Pozemek, Vyšná Hutka • 28.000 € • aurumreality.sk (New!)
Pozemek, Vyšná Hutka
928 m² • 28.000 € (New!)
77 €/m² • 391 m² • Zahrada, Vyšná Hutka • 29.990 € • tobireal.sk
Zahrada, Vyšná Hutka
391 m² • 29.990 €
Čižatice
128 €/m² • 969 m² • Pozemek, Čižatice • 123.990 € • finixreal.sk
Pozemek, Čižatice
969 m² • 123.990 €
Bočiar
Buzica
48 €/m² • 941 m² • Stavební parcela, Buzica • 44.900 € • tobireal.sk
Stavební parcela, Buzica
941 m² • 44.900 €
Chorváty
27 €/m² • 1.386 m² • Zahrada, Chorváty • 36.999 € • vianemareal.eu
Zahrada, Chorváty
1.386 m² • 36.999 €
Geča
210 €/m² • 550 m² • Stavební parcela, Geča, Záhradná • 115.500 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Geča, Záhradná
550 m² • 115.500 €
Gyňov
Haniska
199 €/m² • 1.967 m² • Stavební parcela, Haniska • 199 €/m² • kosmosreality.sk
Stavební parcela, Haniska
1.967 m² • 199 €/m²
Herľany
25 €/m² • 1.407 m² • Pozemek, Herľany, Žírovce • 35.000 € • simoneproperty.sk
Pozemek, Herľany, Žírovce
1.407 m² • 35.000 €
Jasov
Kalša
26 €/m² • 2.347 m² • Stavební parcela, Kalša • 60.000 € • benard.sk
Stavební parcela, Kalša
2.347 m² • 60.000 €
Kecerovský Lipovec
53 €/m² • 600 m² • Pozemek, Kecerovský Lipovec • 32.000 € • tomreal.sk
Pozemek, Kecerovský Lipovec
600 m² • 32.000 €
Kechnec
142 €/m² • 393 m² • Pozemek, Kechnec • 56.000 € • diamondreality.sk
Pozemek, Kechnec
393 m² • 56.000 €
Kokšov-Bakša
48 €/m² • 39.351 m² • Pozemek, Kokšov-Bakša • 48 €/m² • diamondreality.sk
Pozemek, Kokšov-Bakša
39.351 m² • 48 €/m²
Košický Klečenov
90 €/m² • 798 m² • Stavební parcela, Košický Klečenov, Borda • 72.000 € • inforeal.sk
Stavební parcela, Košický Klečenov, Borda
798 m² • 72.000 €
Malá Ida
350 €/m² • 572 m² • Stavební parcela, Malá Ida • 199.990 € • euroreal.biz
Stavební parcela, Malá Ida
572 m² • 199.990 €
Medzev
21 €/m² • 3.716 m² • Pozemek, Medzev, Šugovská Dolina • 78.000 € • zara-reality.sk
Pozemek, Medzev, Šugovská Dolina
3.716 m² • 78.000 €
Nižný Lánec
65 €/m² • 1.384 m² • Stavební parcela, Nižný Lánec • 89.990 € • raymannreal.sk
Stavební parcela, Nižný Lánec
1.384 m² • 89.990 €
Nový Salaš
30 €/m² • 1.275 m² • Pozemek, Nový Salaš • 38.500 € • diamondreality.sk
Pozemek, Nový Salaš
1.275 m² • 38.500 €
Opiná
29 €/m² • 3.134 m² • Stavební parcela, Opiná • 89.900 € • sweethomereal.sk
Stavební parcela, Opiná
3.134 m² • 89.900 €
Rudník
36 €/m² • 2.796 m² • Stavební parcela, Rudník • 36 €/m² • marecekreality.sk
Stavební parcela, Rudník
2.796 m² • 36 €/m²
Rákoš
57 €/m² • 1.143 m² • Stavební parcela, Rákoš • 65.000 € • archeus.sk
Stavební parcela, Rákoš
1.143 m² • 65.000 €
Sady nad Torysou
140 €/m² • 932 m² • Stavební parcela, Sady nad Torysou, Byster • 130.820 € • tomisreal.sk
Stavební parcela, Sady nad Torysou, Byster
932 m² • 130.820 €
Seňa
Skároš
Trebejov
120 €/m² • 1.000 m² • Stavební parcela, Trebejov • 120 €/m² • tomreal.sk
Stavební parcela, Trebejov
1.000 m² • 120 €/m²
Trstené pri Hornáde
68 €/m² • 1.418 m² • Pozemek, Trstené pri Hornáde • 96.000 € • diamondreality.sk
Pozemek, Trstené pri Hornáde
1.418 m² • 96.000 €
Trsťany
Turňa nad Bodvou
16 €/m² • 1.031 m² • Zahrada, Turňa nad Bodvou • 16.900 € • adomosreal.sk
Zahrada, Turňa nad Bodvou
1.031 m² • 16.900 €
Vajkovce
186 €/m² • 898 m² • Stavební parcela, Vajkovce • 167.000 € • mhrealsk.sk
Stavební parcela, Vajkovce
898 m² • 167.000 €
Vtáčkovce
60 €/m² • 924 m² • Pozemek, Vtáčkovce • 55.440 € • simoneproperty.sk
Pozemek, Vtáčkovce
924 m² • 55.440 €
Vyšná Kamenica
84 €/m² • 650 m² • Pozemek, Vyšná Kamenica • 54.900 € • tobireal.sk
Pozemek, Vyšná Kamenica
650 m² • 54.900 €
Zádiel
128 €/m² • 541 m² • Stavební parcela, Zádiel • 128 €/m² • diamondreality.sk
Stavební parcela, Zádiel
541 m² • 128 €/m²
Čaňa
205 €/m² • 610 m² • Stavební parcela, Čaňa • 124.999 € • diamondreality.sk
Stavební parcela, Čaňa
610 m² • 124.999 €
Žarnov
18 €/m² • 1.913 m² • Stavební parcela, Žarnov • 34.900 € • partnersreal.sk
Stavební parcela, Žarnov
1.913 m² • 34.900 €