Skierniewice
9 PLN/m² • 15.362 m² • Pozemek, Skierniewice • 138.258 PLN • awikom.pl
Pozemek, Skierniewice
15.362 m² • 138.258 PLN
85 PLN/m² • 1.100 m² • Pozemek, Skierniewice • 93.500 PLN • awikom.pl
Pozemek, Skierniewice
1.100 m² • 93.500 PLN
96 PLN/m² • 9.876 m² • Pozemek, Skierniewice • 950.000 PLN • mkwadrat.eu
Pozemek, Skierniewice
9.876 m² • 950.000 PLN
105 PLN/m² • 6.140 m² • Pozemek, Skierniewice • 644.700 PLN • awikom.pl
Pozemek, Skierniewice
6.140 m² • 644.700 PLN
108 PLN/m² • 5.560 m² • Pozemek, Skierniewice • 600.000 PLN • awikom.pl
Pozemek, Skierniewice
5.560 m² • 600.000 PLN
211 PLN/m² • 4.036 m² • Pozemek, Skierniewice, Kasztanowa • 850.000 PLN • investor.waw.pl
Pozemek, Skierniewice, Kasztanowa
4.036 m² • 850.000 PLN
220 PLN/m² • 19.315 m² • Pozemek, Skierniewice • 4.249.300 PLN • mkwadrat.eu
Pozemek, Skierniewice
19.315 m² • 4.249.300 PLN
231 PLN/m² • 1.688 m² • Pozemek, Skierniewice, Na Piaski • 390.000 PLN • glicnernieruchomosci.pl
Pozemek, Skierniewice, Na Piaski
1.688 m² • 390.000 PLN
250 PLN/m² • 2.040 m² • Pozemek, Skierniewice • 510.000 PLN • awikom.pl
Pozemek, Skierniewice
2.040 m² • 510.000 PLN
782 PLN/m² • 1.000 m² • Pozemek, Skierniewice • 782.000 PLN • awikom.pl
Pozemek, Skierniewice
1.000 m² • 782.000 PLN