Ustka
7 998 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Ustka, Słupska • 479.900 PLN • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ustka, Słupska
60 m² • 479.900 PLN
8 008 PLN/m² • 131 m² • 5 pokoje, Ustka, Kolorowa • 1.049.000 PLN • homfi.com
5 pokoje, Ustka, Kolorowa
131 m² • 1.049.000 PLN
8 132 PLN/m² • 129 m² • 5 pokoje, Ustka, Kolorowa • 1.049.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
5 pokoje, Ustka, Kolorowa
129 m² • 1.049.000 PLN
8 406 PLN/m² • 32 m² • 2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka • 269.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka
32 m² • 269.000 PLN
8 750 PLN/m² • 48 m² • 2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka • 420.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka
48 m² • 420.000 PLN
8 844 PLN/m² • 96 m² • 4 pokoje, Ustka, Kolorowa • 849.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Ustka, Kolorowa
96 m² • 849.000 PLN
8 911 PLN/m² • 56 m² • 4 pokoje, Ustka, Przylesie • 499.000 PLN • bestprofit.pl
4 pokoje, Ustka, Przylesie
56 m² • 499.000 PLN
9 031 PLN/m² • 32 m² • 2 pokoje, Ustka, Słupska • 289.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Słupska
32 m² • 289.000 PLN
9 650 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Ustka • 579.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ustka
60 m² • 579.000 PLN
9 732 PLN/m² • 56 m² • 4 pokoje, Ustka, Przylesie • 545.000 PLN • bestprofit.pl
4 pokoje, Ustka, Przylesie
56 m² • 545.000 PLN
9 848 PLN/m² • 66 m² • 3 pokoje, Ustka, Polna • 650.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ustka, Polna
66 m² • 650.000 PLN
9 865 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Ustka • 365.000 PLN • bestprofit.pl
2 pokoje, Ustka
37 m² • 365.000 PLN
10 476 PLN/m² • 42 m² • 3 pokoje, Ustka • 440.000 PLN • ellert-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Ustka
42 m² • 440.000 PLN
10 559 PLN/m² • 34 m² • 2 pokoje, Ustka, Bałtycka • 359.000 PLN • homfi.com
2 pokoje, Ustka, Bałtycka
34 m² • 359.000 PLN
10 776 PLN/m² • 49 m² • 2 pokoje, Ustka • 528.000 PLN • bestprofit.pl
2 pokoje, Ustka
49 m² • 528.000 PLN
11 970 PLN/m² • 33 m² • Byt, Ustka • 395.000 PLN • swiat.nieruchomosci.pl
Byt, Ustka
33 m² • 395.000 PLN
12 024 PLN/m² • 42 m² • 2 pokoje, Ustka • 505.000 PLN • lublin.kncn.pl
2 pokoje, Ustka
42 m² • 505.000 PLN
12 344 PLN/m² • 32 m² • 2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka • 395.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Grunwaldzka
32 m² • 395.000 PLN
13 387 PLN/m² • 62 m² • 3 pokoje, Ustka • 830.000 PLN • bestprofit.pl
3 pokoje, Ustka
62 m² • 830.000 PLN
13 500 PLN/m² • 54 m² • 3 pokoje, Ustka, Polna • 729.000 PLN • innovahouse.pl (New!)
3 pokoje, Ustka, Polna
54 m² • 729.000 PLN (New!)
15 581 PLN/m² • 43 m² • 2 pokoje, Ustka, Na Wydmie • 670.000 PLN • galusnieruchomosci.pl
2 pokoje, Ustka, Na Wydmie
43 m² • 670.000 PLN
Rowy
13 380 PLN/m² • 71 m² • 3 pokoje, Rowy • 950.000 PLN • propertica.pl
3 pokoje, Rowy
71 m² • 950.000 PLN
17 273 PLN/m² • 55 m² • 3 pokoje, Rowy • 950.000 PLN • propertica.pl
3 pokoje, Rowy
55 m² • 950.000 PLN
Widzino
7 105 PLN/m² • 57 m² • 3 pokoje, Widzino • 405.000 PLN • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
57 m² • 405.000 PLN
7 544 PLN/m² • 57 m² • 3 pokoje, Widzino • 430.000 PLN • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
57 m² • 430.000 PLN
8 431 PLN/m² • 51 m² • 3 pokoje, Widzino • 430.000 PLN • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
51 m² • 430.000 PLN
8 529 PLN/m² • 51 m² • 3 pokoje, Widzino • 435.000 PLN • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
51 m² • 435.000 PLN
8 529 PLN/m² • 51 m² • 3 pokoje, Widzino, Główna • 435.000 PLN • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino, Główna
51 m² • 435.000 PLN
8 824 PLN/m² • 51 m² • 3 pokoje, Widzino • 450.000 PLN • bestprofit.pl
3 pokoje, Widzino
51 m² • 450.000 PLN
Włynkówko
7 424 PLN/m² • 66 m² • 4 pokoje, Włynkówko • 490.000 PLN • trr-group.pl
4 pokoje, Włynkówko
66 m² • 490.000 PLN
7 574 PLN/m² • 66 m² • 4 pokoje, Włynkówko • 499.900 PLN • trr-group.pl
4 pokoje, Włynkówko
66 m² • 499.900 PLN
7 706 PLN/m² • 48 m² • 2 pokoje, Włynkówko • 369.900 PLN • trr-group.pl
2 pokoje, Włynkówko
48 m² • 369.900 PLN
7 708 PLN/m² • 48 m² • 3 pokoje, Włynkówko • 370.000 PLN • trr-group.pl
3 pokoje, Włynkówko
48 m² • 370.000 PLN
Potęgowo
5 875 PLN/m² • 45 m² • 2 pokoje, Potęgowo, Kościuszki • 264.371 PLN • profitlebork.pl
2 pokoje, Potęgowo, Kościuszki
45 m² • 264.371 PLN
5 931 PLN/m² • 45 m² • 2 pokoje, Potęgowo, Kościuszki • 266.916 PLN • domowy-zakatek.com.pl
2 pokoje, Potęgowo, Kościuszki
45 m² • 266.916 PLN
5 987 PLN/m² • 45 m² • 2 pokoje, Potęgowo • 269.394 PLN • housebroker.pl
2 pokoje, Potęgowo
45 m² • 269.394 PLN
Siemianice
9 300 PLN/m² • 50 m² • 3 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu • 465.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu
50 m² • 465.000 PLN
9 365 PLN/m² • 48 m² • 4 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu • 449.500 PLN • delta.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu
48 m² • 449.500 PLN
10 231 PLN/m² • 39 m² • 2 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu • 399.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Siemianice, Ku Słońcu
39 m² • 399.000 PLN
Golęcino
6 093 PLN/m² • 54 m² • 2 pokoje, Golęcino • 329.000 PLN • posredniknieruchomosci.pl (New!)
2 pokoje, Golęcino
54 m² • 329.000 PLN (New!)
12 273 PLN/m² • 44 m² • 2 pokoje, Golęcino • 539.999 PLN • posredniknieruchomosci.pl (New!)
2 pokoje, Golęcino
44 m² • 539.999 PLN (New!)
Starnice
3 626 PLN/m² • 91 m² • 2 pokoje, Starnice • 330.000 PLN • doradcarn.pl
2 pokoje, Starnice
91 m² • 330.000 PLN
6 622 PLN/m² • 74 m² • 2 pokoje, Starnice • 490.000 PLN • doradcarn.pl
2 pokoje, Starnice
74 m² • 490.000 PLN
Cecenowo
3 985 PLN/m² • 65 m² • 3 pokoje, Cecenowo • 259.000 PLN • nieruchomosci-lider.pl
3 pokoje, Cecenowo
65 m² • 259.000 PLN
Dębina
11 935 PLN/m² • 31 m² • 1 pokój, Dębina, Modrzewiowa • 370.000 PLN • modernapartment.pl
1 pokój, Dębina, Modrzewiowa
31 m² • 370.000 PLN
Gogolewo
3 952 PLN/m² • 63 m² • 4 pokoje, Gogolewo • 249.000 PLN • arma.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Gogolewo
63 m² • 249.000 PLN
Główczyce
3 048 PLN/m² • 62 m² • 3 pokoje, Główczyce, Słupska • 189.000 PLN • profitlebork.pl
3 pokoje, Główczyce, Słupska
62 m² • 189.000 PLN
Kobylnica
5 894 PLN/m² • 66 m² • 3 pokoje, Kobylnica, Widzińska • 389.000 PLN • delta.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Kobylnica, Widzińska
66 m² • 389.000 PLN
Kępice
3 120 PLN/m² • 75 m² • 3 pokoje, Kępice • 234.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Kępice
75 m² • 234.000 PLN
Objazda
3 803 PLN/m² • 71 m² • 4 pokoje, Objazda • 270.000 PLN • ellert-nieruchomosci.pl
4 pokoje, Objazda
71 m² • 270.000 PLN
Pobłocie
4 726 PLN/m² • 62 m² • 3 pokoje, Pobłocie • 293.000 PLN • bestprofit.pl
3 pokoje, Pobłocie
62 m² • 293.000 PLN
Poddąbie
Zajączkowo
3 464 PLN/m² • 69 m² • Byt, Zajączkowo • 239.000 PLN • gieldaslupska.pl
Byt, Zajączkowo
69 m² • 239.000 PLN