Polkowice
3 605 PLN/m² • 86 m² • 4 pokoje, Polkowice, Miedziana • 310.000 PLN • colosseum.nieruchomosci.pl
4 pokoje, Polkowice, Miedziana
86 m² • 310.000 PLN
5 000 PLN/m² • 56 m² • 3 pokoje, Polkowice, Kolejowa • 280.000 PLN • tmhome.pl
3 pokoje, Polkowice, Kolejowa
56 m² • 280.000 PLN
5 000 PLN/m² • 82 m² • 3 pokoje, Polkowice • 410.000 PLN • colosseum.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Polkowice
82 m² • 410.000 PLN
5 000 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 185.000 PLN • suchowacka.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 185.000 PLN
5 100 PLN/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice, Legnicka • 255.000 PLN • colosseum.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Polkowice, Legnicka
50 m² • 255.000 PLN
5 270 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 195.000 PLN • suchowacka.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 195.000 PLN
5 541 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 205.000 PLN • suchowacka.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 205.000 PLN
5 756 PLN/m² • 45 m² • 3 pokoje, Polkowice • 259.000 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
45 m² • 259.000 PLN
5 938 PLN/m² • 32 m² • 2 pokoje, Polkowice • 190.000 PLN • nieruchomosci.lubin.pl
2 pokoje, Polkowice
32 m² • 190.000 PLN
6 027 PLN/m² • 55 m² • 3 pokoje, Polkowice, Miedziana • 331.500 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Miedziana
55 m² • 331.500 PLN
6 154 PLN/m² • 52 m² • 2 pokoje, Polkowice • 6.154 PLN/m² • wgn.pl
2 pokoje, Polkowice
52 m² • 6.154 PLN/m²
6 154 PLN/m² • 82 m² • 3 pokoje, Polkowice • 6.154 PLN/m² • wgn.pl
3 pokoje, Polkowice
82 m² • 6.154 PLN/m²
6 154 PLN/m² • 69 m² • 3 pokoje, Polkowice • 6.154 PLN/m² • wgn.pl
3 pokoje, Polkowice
69 m² • 6.154 PLN/m²
6 170 PLN/m² • 100 m² • 5 pokoje, Polkowice • 617.000 PLN • cuf.polkowice.pl
5 pokoje, Polkowice
100 m² • 617.000 PLN
6 279 PLN/m² • 43 m² • 3 pokoje, Polkowice • 270.000 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
43 m² • 270.000 PLN
6 500 PLN/m² • 80 m² • 3 pokoje, Polkowice, Rynek • 520.000 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Rynek
80 m² • 520.000 PLN
6 681 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 314.000 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 314.000 PLN
7 130 PLN/m² • 46 m² • 3 pokoje, Polkowice • 328.000 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
46 m² • 328.000 PLN
7 166 PLN/m² • 87 m² • 3 pokoje, Polkowice • 623.448 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
87 m² • 623.448 PLN
7 203 PLN/m² • 87 m² • 3 pokoje, Polkowice • 626.688 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
87 m² • 626.688 PLN
7 208 PLN/m² • 77 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 555.048 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
77 m² • 555.048 PLN
7 240 PLN/m² • 86 m² • 3 pokoje, Polkowice • 622.656 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
86 m² • 622.656 PLN
7 275 PLN/m² • 86 m² • 3 pokoje, Polkowice • 625.608 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
86 m² • 625.608 PLN
7 351 PLN/m² • 62 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 455.739 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
62 m² • 455.739 PLN
7 406 PLN/m² • 67 m² • 3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 496.170 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
67 m² • 496.170 PLN
7 409 PLN/m² • 67 m² • 3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 496.392 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
67 m² • 496.392 PLN
7 413 PLN/m² • 61 m² • 3 pokoje, Polkowice • 452.214 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
61 m² • 452.214 PLN
7 432 PLN/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 431.050 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 431.050 PLN
7 473 PLN/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 433.418 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 433.418 PLN
7 479 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 448.736 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 448.736 PLN
7 488 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 449.254 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 449.254 PLN
7 496 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 449.772 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 449.772 PLN
7 503 PLN/m² • 66 m² • 3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 495.208 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
66 m² • 495.208 PLN
7 508 PLN/m² • 56 m² • 2 pokoje, Polkowice • 420.468 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
56 m² • 420.468 PLN
7 513 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 353.100 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 353.100 PLN
7 513 PLN/m² • 80 m² • 3 pokoje, Polkowice • 601.050 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
80 m² • 601.050 PLN
7 514 PLN/m² • 64 m² • 3 pokoje, Polkowice • 480.926 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
64 m² • 480.926 PLN
7 517 PLN/m² • 84 m² • 4 pokoje, Polkowice • 631.425 PLN • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
84 m² • 631.425 PLN
7 524 PLN/m² • 49 m² • 2 pokoje, Polkowice • 368.700 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
49 m² • 368.700 PLN
7 530 PLN/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 436.725 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
58 m² • 436.725 PLN
7 548 PLN/m² • 80 m² • 3 pokoje, Polkowice • 603.825 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
80 m² • 603.825 PLN
7 565 PLN/m² • 47 m² • 3 pokoje, Polkowice • 355.575 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
47 m² • 355.575 PLN
7 564 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice, Ociosowa • 355.500 PLN • domplus-nieruchomosci.pl
2 pokoje, Polkowice, Ociosowa
47 m² • 355.500 PLN
7 596 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 357.000 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 357.000 PLN
7 602 PLN/m² • 45 m² • 2 pokoje, Polkowice • 342.075 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
45 m² • 342.075 PLN
7 621 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 358.200 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 358.200 PLN
7 626 PLN/m² • 74 m² • 4 pokoje, Polkowice • 564.300 PLN • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
74 m² • 564.300 PLN
7 626 PLN/m² • 46 m² • 2 pokoje, Polkowice • 350.775 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
46 m² • 350.775 PLN
7 634 PLN/m² • 74 m² • 4 pokoje, Polkowice • 564.908 PLN • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
74 m² • 564.908 PLN
7 653 PLN/m² • 49 m² • 2 pokoje, Polkowice • 375.000 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
49 m² • 375.000 PLN
7 658 PLN/m² • 70 m² • 3 pokoje, Polkowice • 536.028 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
70 m² • 536.028 PLN
7 669 PLN/m² • 74 m² • 3 pokoje, Polkowice • 567.492 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
74 m² • 567.492 PLN
7 669 PLN/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 444.828 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
58 m² • 444.828 PLN
7 677 PLN/m² • 79 m² • 3 pokoje, Polkowice • 606.480 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
79 m² • 606.480 PLN
7 675 PLN/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 445.132 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
58 m² • 445.132 PLN
7 678 PLN/m² • 68 m² • 3 pokoje, Polkowice • 522.120 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
68 m² • 522.120 PLN
7 683 PLN/m² • 73 m² • 4 pokoje, Polkowice • 560.880 PLN • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
73 m² • 560.880 PLN
7 700 PLN/m² • 73 m² • 4 pokoje, Polkowice • 562.096 PLN • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice
73 m² • 562.096 PLN
7 734 PLN/m² • 39 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 301.609 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
39 m² • 301.609 PLN
7 764 PLN/m² • 61 m² • 3 pokoje, Polkowice • 473.627 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
61 m² • 473.627 PLN
7 773 PLN/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 450.835 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 450.835 PLN
7 782 PLN/m² • 51 m² • 2 pokoje, Polkowice • 396.858 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
51 m² • 396.858 PLN
7 793 PLN/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 451.990 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 451.990 PLN
7 797 PLN/m² • 61 m² • 3 pokoje, Polkowice • 475.629 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
61 m² • 475.629 PLN
7 807 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 366.912 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 366.912 PLN
7 805 PLN/m² • 45 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 351.234 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
45 m² • 351.234 PLN
7 807 PLN/m² • 45 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 351.312 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
45 m² • 351.312 PLN
7 822 PLN/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 453.684 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 453.684 PLN
7 827 PLN/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice • 391.326 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
50 m² • 391.326 PLN
7 827 PLN/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice • 453.992 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
58 m² • 453.992 PLN
7 824 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 469.469 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 469.469 PLN
7 827 PLN/m² • 51 m² • 2 pokoje, Polkowice • 399.168 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
51 m² • 399.168 PLN
7 830 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 368.004 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 368.004 PLN
7 832 PLN/m² • 47 m² • 3 pokoje, Polkowice • 368.082 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
47 m² • 368.082 PLN
7 833 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Polkowice • 470.000 PLN • banas24.pl
3 pokoje, Polkowice
60 m² • 470.000 PLN
7 845 PLN/m² • 43 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 337.350 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
43 m² • 337.350 PLN
7 844 PLN/m² • 43 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 337.272 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
43 m² • 337.272 PLN
7 861 PLN/m² • 41 m² • 2 pokoje, Polkowice • 322.296 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
41 m² • 322.296 PLN
7 868 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Polkowice • 369.798 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
47 m² • 369.798 PLN
7 870 PLN/m² • 46 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 361.998 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
46 m² • 361.998 PLN
7 873 PLN/m² • 48 m² • 3 pokoje, Polkowice • 377.910 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
48 m² • 377.910 PLN
7 874 PLN/m² • 42 m² • 2 pokoje, Polkowice • 330.720 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
42 m² • 330.720 PLN
7 876 PLN/m² • 42 m² • 2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa • 330.792 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Kaktusowa
42 m² • 330.792 PLN
7 891 PLN/m² • 41 m² • 2 pokoje, Polkowice • 323.544 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
41 m² • 323.544 PLN
7 890 PLN/m² • 46 m² • 2 pokoje, Polkowice • 362.934 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
46 m² • 362.934 PLN
7 890 PLN/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice • 394.524 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
50 m² • 394.524 PLN
7 893 PLN/m² • 42 m² • 2 pokoje, Polkowice • 331.500 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
42 m² • 331.500 PLN
7 899 PLN/m² • 48 m² • 3 pokoje, Polkowice • 379.158 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
48 m² • 379.158 PLN
7 909 PLN/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice • 395.460 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
50 m² • 395.460 PLN
7 912 PLN/m² • 46 m² • 2 pokoje, Polkowice • 363.948 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
46 m² • 363.948 PLN
7 926 PLN/m² • 49 m² • 2 pokoje, Polkowice • 388.362 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
49 m² • 388.362 PLN
7 933 PLN/m² • 41 m² • 2 pokoje, Polkowice • 325.260 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
41 m² • 325.260 PLN
7 938 PLN/m² • 48 m² • 3 pokoje, Polkowice • 381.030 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
48 m² • 381.030 PLN
7 942 PLN/m² • 50 m² • 2 pokoje, Polkowice • 397.098 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
50 m² • 397.098 PLN
7 951 PLN/m² • 49 m² • 2 pokoje, Polkowice • 389.610 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
49 m² • 389.610 PLN
7 971 PLN/m² • 42 m² • 2 pokoje, Polkowice • 334.776 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
42 m² • 334.776 PLN
8 002 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 296.092 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 296.092 PLN
8 011 PLN/m² • 35 m² • 2 pokoje, Polkowice • 280.400 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
35 m² • 280.400 PLN
8 021 PLN/m² • 38 m² • 2 pokoje, Polkowice • 304.782 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
38 m² • 304.782 PLN
8 024 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 296.882 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 296.882 PLN
8 059 PLN/m² • 87 m² • 4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 701.120 PLN • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
87 m² • 701.120 PLN
8 061 PLN/m² • 87 m² • 4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 701.280 PLN • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
87 m² • 701.280 PLN
8 063 PLN/m² • 87 m² • 4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 701.520 PLN • cuf.polkowice.pl
4 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
87 m² • 701.520 PLN
8 091 PLN/m² • 35 m² • 2 pokoje, Polkowice • 283.200 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
35 m² • 283.200 PLN
8 091 PLN/m² • 79 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 639.200 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
79 m² • 639.200 PLN
8 107 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 299.963 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 299.963 PLN
8 111 PLN/m² • 30 m² • 1 pokój, Polkowice, Kaktusowa • 243.320 PLN • cuf.polkowice.pl
1 pokój, Polkowice, Kaktusowa
30 m² • 243.320 PLN
8 119 PLN/m² • 30 m² • 1 pokój, Polkowice, Kaktusowa • 243.557 PLN • cuf.polkowice.pl
1 pokój, Polkowice, Kaktusowa
30 m² • 243.557 PLN
8 163 PLN/m² • 79 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 644.841 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
79 m² • 644.841 PLN
8 165 PLN/m² • 35 m² • 2 pokoje, Polkowice • 285.760 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
35 m² • 285.760 PLN
8 179 PLN/m² • 79 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 646.137 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
79 m² • 646.137 PLN
8 179 PLN/m² • 58 m² • 3 pokoje, Polkowice • 474.397 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
58 m² • 474.397 PLN
8 200 PLN/m² • 71 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 582.200 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
71 m² • 582.200 PLN
8 207 PLN/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice • 467.810 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
57 m² • 467.810 PLN
8 208 PLN/m² • 35 m² • 2 pokoje, Polkowice • 287.280 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
35 m² • 287.280 PLN
8 207 PLN/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 467.810 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Lawendowa
57 m² • 467.810 PLN
8 220 PLN/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 468.548 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Lawendowa
57 m² • 468.548 PLN
8 281 PLN/m² • 70 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 579.658 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
70 m² • 579.658 PLN
8 313 PLN/m² • 48 m² • 2 pokoje, Polkowice • 399.000 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
48 m² • 399.000 PLN
8 322 PLN/m² • 56 m² • 3 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 466.006 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Lawendowa
56 m² • 466.006 PLN
8 320 PLN/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 474.262 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Lawendowa
57 m² • 474.262 PLN
8 392 PLN/m² • 65 m² • 3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 545.476 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
65 m² • 545.476 PLN
8 433 PLN/m² • 36 m² • 2 pokoje, Polkowice, Lawendowa • 303.576 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Lawendowa
36 m² • 303.576 PLN
8 442 PLN/m² • 58 m² • 2 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 489.617 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
58 m² • 489.617 PLN
8 532 PLN/m² • 52 m² • 2 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego • 443.688 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice, Wołodyjowskiego
52 m² • 443.688 PLN
8 558 PLN/m² • 31 m² • 1 pokój, Polkowice, Lawendowa • 265.285 PLN • cuf.polkowice.pl
1 pokój, Polkowice, Lawendowa
31 m² • 265.285 PLN
8 684 PLN/m² • 57 m² • 3 pokoje, Polkowice • 495.000 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
57 m² • 495.000 PLN
8 953 PLN/m² • 86 m² • 3 pokoje, Polkowice • 770.000 PLN • cuf.polkowice.pl
3 pokoje, Polkowice
86 m² • 770.000 PLN
9 459 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 350.000 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 350.000 PLN
9 726 PLN/m² • 37 m² • 2 pokoje, Polkowice • 359.850 PLN • cuf.polkowice.pl
2 pokoje, Polkowice
37 m² • 359.850 PLN
10 000 PLN/m² • 40 m² • 2 pokoje, Polkowice • 400.000 PLN • openhouse.com.pl
2 pokoje, Polkowice
40 m² • 400.000 PLN
Chocianów
2 551 PLN/m² • 98 m² • 3 pokoje, Chocianów, Stefana Żeromskiego • 250.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Chocianów, Stefana Żeromskiego
98 m² • 250.000 PLN
2 925 PLN/m² • 53 m² • 3 pokoje, Chocianów, Głogowska • 155.000 PLN • zaglebienieruchomosci.pl
3 pokoje, Chocianów, Głogowska
53 m² • 155.000 PLN
3 143 PLN/m² • 63 m² • 5 pokoje, Chocianów • 198.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
5 pokoje, Chocianów
63 m² • 198.000 PLN
3 306 PLN/m² • 62 m² • 3 pokoje, Chocianów • 205.000 PLN • colosseum.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Chocianów
62 m² • 205.000 PLN
3 814 PLN/m² • 59 m² • 3 pokoje, Chocianów • 225.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Chocianów
59 m² • 225.000 PLN
3 827 PLN/m² • 75 m² • 3 pokoje, Chocianów • 287.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Chocianów
75 m² • 287.000 PLN
3 901 PLN/m² • 91 m² • 5 pokoje, Chocianów, Fabryczna • 355.000 PLN • bialelwy.pl
5 pokoje, Chocianów, Fabryczna
91 m² • 355.000 PLN
4 786 PLN/m² • 56 m² • 2 pokoje, Chocianów • 268.000 PLN • colosseum.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Chocianów
56 m² • 268.000 PLN
5 032 PLN/m² • 61 m² • 3 pokoje, Chocianów • 5.032 PLN/m² • wgn.pl
3 pokoje, Chocianów
61 m² • 5.032 PLN/m²
5 298 PLN/m² • 47 m² • 2 pokoje, Chocianów • 249.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
2 pokoje, Chocianów
47 m² • 249.000 PLN
5 521 PLN/m² • 48 m² • 2 pokoje, Chocianów • 265.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
2 pokoje, Chocianów
48 m² • 265.000 PLN
6 563 PLN/m² • 32 m² • 2 pokoje, Chocianów • 210.000 PLN • hegesnieruchomosci.pl
2 pokoje, Chocianów
32 m² • 210.000 PLN
Radwanice
9 037 PLN/m² • 71 m² • 4 pokoje, Radwanice, Szkolna • 641.610 PLN • newwrocloveproperty.pl
4 pokoje, Radwanice, Szkolna
71 m² • 641.610 PLN
9 629 PLN/m² • 73 m² • 3 pokoje, Radwanice • 702.912 PLN • wilsons.pl
3 pokoje, Radwanice
73 m² • 702.912 PLN
9 689 PLN/m² • 84 m² • 5 pokoje, Radwanice • 813.888 PLN • wilsons.pl
5 pokoje, Radwanice
84 m² • 813.888 PLN
9 861 PLN/m² • 79 m² • 3 pokoje, Radwanice • 779.000 PLN • harmony-house.com.pl
3 pokoje, Radwanice
79 m² • 779.000 PLN
10 072 PLN/m² • 54 m² • 3 pokoje, Radwanice, Szkolna • 543.900 PLN • newwrocloveproperty.pl
3 pokoje, Radwanice, Szkolna
54 m² • 543.900 PLN
11 603 PLN/m² • 39 m² • 2 pokoje, Radwanice, Szkolna • 452.525 PLN • newwrocloveproperty.pl
2 pokoje, Radwanice, Szkolna
39 m² • 452.525 PLN
Przemków
2 500 PLN/m² • 38 m² • 3 pokoje, Przemków • 95.000 PLN • nieruchomosci-apartament.pl
3 pokoje, Przemków
38 m² • 95.000 PLN
2 849 PLN/m² • 43 m² • 1 pokój, Przemków • 2.849 PLN/m² • wgn.pl
1 pokój, Przemków
43 m² • 2.849 PLN/m²
2 871 PLN/m² • 49 m² • 2 pokoje, Przemków • 2.871 PLN/m² • wgn.pl
2 pokoje, Przemków
49 m² • 2.871 PLN/m²
2 871 PLN/m² • 58 m² • 4 pokoje, Przemków • 2.871 PLN/m² • wgn.pl
4 pokoje, Przemków
58 m² • 2.871 PLN/m²
2 871 PLN/m² • 44 m² • 2 pokoje, Przemków • 2.871 PLN/m² • wgn.pl
2 pokoje, Przemków
44 m² • 2.871 PLN/m²