Turka
6 735 PLN/m² • 68 m² • 3 pokoje, Turka, Grabowa • 458.000 PLN • smerecki.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Turka, Grabowa
68 m² • 458.000 PLN
7 794 PLN/m² • 68 m² • 3 pokoje, Turka, Grabowa • 530.000 PLN • smerecki.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Turka, Grabowa
68 m² • 530.000 PLN
8 584 PLN/m² • 45 m² • 2 pokoje, Turka • 386.295 PLN • onestobroker.pl
2 pokoje, Turka
45 m² • 386.295 PLN
9 069 PLN/m² • 40 m² • 2 pokoje, Turka • 362.746 PLN • onestobroker.pl
2 pokoje, Turka
40 m² • 362.746 PLN
9 180 PLN/m² • 50 m² • 2 pokoje, Turka • 459.000 PLN • bnkwadrat.pl
2 pokoje, Turka
50 m² • 459.000 PLN
9 348 PLN/m² • 69 m² • 3 pokoje, Turka • 645.000 PLN • bnkwadrat.pl
3 pokoje, Turka
69 m² • 645.000 PLN
9 978 PLN/m² • 46 m² • 2 pokoje, Turka, Leszczynowa • 459.000 PLN • bonusnieruchomosci.pl
2 pokoje, Turka, Leszczynowa
46 m² • 459.000 PLN
10 035 PLN/m² • 63 m² • 3 pokoje, Turka • 632.200 PLN • lublin.bigcitybroker.pl
3 pokoje, Turka
63 m² • 632.200 PLN
10 126 PLN/m² • 42 m² • 2 pokoje, Turka • 425.274 PLN • onestobroker.pl
2 pokoje, Turka
42 m² • 425.274 PLN
Dominów
8 106 PLN/m² • 43 m² • 2 pokoje, Dominów, Piękna • 348.552 PLN • expresshouse.pl
2 pokoje, Dominów, Piękna
43 m² • 348.552 PLN
8 469 PLN/m² • 52 m² • 3 pokoje, Dominów, Piękna • 440.412 PLN • expresshouse.pl
3 pokoje, Dominów, Piękna
52 m² • 440.412 PLN
8 998 PLN/m² • 67 m² • 4 pokoje, Dominów, Piękna • 602.886 PLN • expresshouse.pl
4 pokoje, Dominów, Piękna
67 m² • 602.886 PLN
10 164 PLN/m² • 61 m² • 3 pokoje, Dominów, Rynek • 619.999 PLN • smerecki.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Dominów, Rynek
61 m² • 619.999 PLN
10 562 PLN/m² • 33 m² • 2 pokoje, Dominów, Piękna • 348.552 PLN • expresshouse.pl
2 pokoje, Dominów, Piękna
33 m² • 348.552 PLN
Jakubowice Konińskie
7 500 PLN/m² • 78 m² • 2 pokoje, Jakubowice Konińskie • 585.000 PLN • bnkwadrat.pl
2 pokoje, Jakubowice Konińskie
78 m² • 585.000 PLN
7 691 PLN/m² • 78 m² • 4 pokoje, Jakubowice Konińskie, Kasztanowa • 599.900 PLN • lublin.bigcitybroker.pl
4 pokoje, Jakubowice Konińskie, Kasztanowa
78 m² • 599.900 PLN
7 901 PLN/m² • 81 m² • 3 pokoje, Jakubowice Konińskie • 640.000 PLN • ad-rem.lublin.pl
3 pokoje, Jakubowice Konińskie
81 m² • 640.000 PLN
8 150 PLN/m² • 200 m² • 4 pokoje, Jakubowice Konińskie • 1.630.000 PLN • ad-rem.lublin.pl (New!)
4 pokoje, Jakubowice Konińskie
200 m² • 1.630.000 PLN (New!)
8 630 PLN/m² • 73 m² • 3 pokoje, Jakubowice Konińskie • 630.000 PLN • ad-rem.lublin.pl
3 pokoje, Jakubowice Konińskie
73 m² • 630.000 PLN
Wolnica
18 000 PLN/m² • 125 m² • Byt, Wolnica • 2.250.000 PLN • royal-space.pl
Byt, Wolnica
125 m² • 2.250.000 PLN
34 756 PLN/m² • 82 m² • Byt, Wolnica • 2.850.000 PLN • royal-space.pl
Byt, Wolnica
82 m² • 2.850.000 PLN
Bychawa
821 PLN/m² • 145 m² • Byt, Bychawa • 119.000 PLN • ad-rem.lublin.pl
Byt, Bychawa
145 m² • 119.000 PLN
5 989 PLN/m² • 88 m² • 4 pokoje, Bychawa, Marszałka Józefa Piłsudskiego • 527.000 PLN • homfi.com
4 pokoje, Bychawa, Marszałka Józefa Piłsudskiego
88 m² • 527.000 PLN
7 479 PLN/m² • 48 m² • 2 pokoje, Bychawa • 359.000 PLN • kncn.pl
2 pokoje, Bychawa
48 m² • 359.000 PLN
Bełżyce
6 797 PLN/m² • 69 m² • 3 pokoje, Bełżyce, ks. bp. Tomasza Wilczyńskiego • 469.000 PLN • lublin.kncn.pl
3 pokoje, Bełżyce, ks. bp. Tomasza Wilczyńskiego
69 m² • 469.000 PLN
13 000 PLN/m² • 40 m² • 3 pokoje, Bełżyce • 520.000 PLN • bnkwadrat.pl
3 pokoje, Bełżyce
40 m² • 520.000 PLN
Niemce
8 939 PLN/m² • 33 m² • 2 pokoje, Niemce • 295.000 PLN • mojkatnieruchomosci.pl
2 pokoje, Niemce
33 m² • 295.000 PLN
10 000 PLN/m² • 32 m² • 2 pokoje, Niemce • 320.000 PLN • onestobroker.pl
2 pokoje, Niemce
32 m² • 320.000 PLN
Snopków
10 101 PLN/m² • 55 m² • 3 pokoje, Snopków, Parkowa • 555.555 PLN • smerecki.nieruchomosci.pl
3 pokoje, Snopków, Parkowa
55 m² • 555.555 PLN
11 389 PLN/m² • 54 m² • 3 pokoje, Snopków, Parkowa • 615.000 PLN • kmdbroker.pl
3 pokoje, Snopków, Parkowa
54 m² • 615.000 PLN
Elizówka
6 143 PLN/m² • 140 m² • Byt, Elizówka • 860.000 PLN • lublin.kncn.pl
Byt, Elizówka
140 m² • 860.000 PLN
Głuszczyzna
10 072 PLN/m² • 69 m² • 3 pokoje, Głuszczyzna, Borek • 695.000 PLN • as-lublin.pl
3 pokoje, Głuszczyzna, Borek
69 m² • 695.000 PLN
Kiełczewice Górne
4 963 PLN/m² • 80 m² • 3 pokoje, Kiełczewice Górne • 397.000 PLN • ad-rem.lublin.pl (New!)
3 pokoje, Kiełczewice Górne
80 m² • 397.000 PLN (New!)
Wilczopole
7 023 PLN/m² • 128 m² • 5 pokoje, Wilczopole • 899.000 PLN • lublin.bigcitybroker.pl
5 pokoje, Wilczopole
128 m² • 899.000 PLN