Makowskie
11 500 PLN/m² • 55 m² • 3 pokoje, Makowskie • 632.500 PLN • kncn.pl
3 pokoje, Makowskie
55 m² • 632.500 PLN
11 540 PLN/m² • 29 m² • 1 pokój, Makowskie • 334.650 PLN • kncn.pl
1 pokój, Makowskie
29 m² • 334.650 PLN
11 596 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Makowskie • 695.750 PLN • kncn.pl
3 pokoje, Makowskie
60 m² • 695.750 PLN
11 601 PLN/m² • 57 m² • 3 pokoje, Makowskie • 661.250 PLN • kncn.pl
3 pokoje, Makowskie
57 m² • 661.250 PLN
11 931 PLN/m² • 24 m² • 1 pokój, Makowskie • 286.350 PLN • kncn.pl
1 pokój, Makowskie
24 m² • 286.350 PLN
Podgórze
14 714 PLN/m² • 70 m² • Byt, Podgórze • 1.030.000 PLN • royal-space.pl
Byt, Podgórze
70 m² • 1.030.000 PLN
18 235 PLN/m² • 34 m² • Byt, Podgórze • 620.000 PLN • royal-space.pl
Byt, Podgórze
34 m² • 620.000 PLN
18 627 PLN/m² • 59 m² • 3 pokoje, Podgórze • 1.099.000 PLN • morestate.pl
3 pokoje, Podgórze
59 m² • 1.099.000 PLN
Rydzewo
24 986 PLN/m² • 70 m² • 3 pokoje, Rydzewo, Mazurska • 1.749.000 PLN • encasa.pl
3 pokoje, Rydzewo, Mazurska
70 m² • 1.749.000 PLN
Nowogród
3 810 PLN/m² • 42 m² • 2 pokoje, Nowogród, Stacha Konwy • 160.000 PLN • tytan.nieruchomosci.pl
2 pokoje, Nowogród, Stacha Konwy
42 m² • 160.000 PLN