Klatka
23 449 PLN/m² • 31 m² • 1 pokój, Klatka • 726.919 PLN • imperialcapital.pl
1 pokój, Klatka
31 m² • 726.919 PLN
26 260 PLN/m² • 30 m² • 2 pokoje, Klatka • 787.800 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
30 m² • 787.800 PLN
30 444 PLN/m² • 26 m² • 2 pokoje, Klatka • 791.544 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
26 m² • 791.544 PLN
32 978 PLN/m² • 22 m² • 2 pokoje, Klatka • 725.505 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
22 m² • 725.505 PLN
33 625 PLN/m² • 22 m² • 2 pokoje, Klatka • 739.756 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
22 m² • 739.756 PLN
34 438 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 723.195 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 723.195 PLN
34 511 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 690.228 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 690.228 PLN
34 778 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 695.555 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 695.555 PLN
34 998 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 734.967 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 734.967 PLN
35 418 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 743.769 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 743.769 PLN
35 464 PLN/m² • 22 m² • 2 pokoje, Klatka • 780.216 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
22 m² • 780.216 PLN
35 552 PLN/m² • 18 m² • 2 pokoje, Klatka • 639.930 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
18 m² • 639.930 PLN
35 624 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 712.470 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 712.470 PLN
36 045 PLN/m² • 18 m² • 2 pokoje, Klatka • 648.816 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
18 m² • 648.816 PLN
36 122 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 722.442 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 722.442 PLN
36 214 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 760.500 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 760.500 PLN
36 474 PLN/m² • 18 m² • 2 pokoje, Klatka • 656.540 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
18 m² • 656.540 PLN
36 555 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 731.094 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 731.094 PLN
37 570 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 788.970 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 788.970 PLN
37 746 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 792.672 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 792.672 PLN
37 776 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 793.305 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 793.305 PLN
37 791 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 755.820 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 755.820 PLN
37 844 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 794.730 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 794.730 PLN
37 968 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 797.331 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 797.331 PLN
38 139 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 800.925 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 800.925 PLN
38 157 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 801.287 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 801.287 PLN
38 157 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 801.288 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 801.288 PLN
38 369 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 767.380 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 767.380 PLN
38 383 PLN/m² • 21 m² • 2 pokoje, Klatka • 806.045 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
21 m² • 806.045 PLN
38 824 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 776.480 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 776.480 PLN
39 246 PLN/m² • 20 m² • 2 pokoje, Klatka • 784.920 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
20 m² • 784.920 PLN
40 167 PLN/m² • 19 m² • 2 pokoje, Klatka • 763.182 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
19 m² • 763.182 PLN
40 539 PLN/m² • 19 m² • 2 pokoje, Klatka • 770.236 PLN • imperialcapital.pl
2 pokoje, Klatka
19 m² • 770.236 PLN
48 723 PLN/m² • 25 m² • 4 pokoje, Klatka • 1.218.078 PLN • imperialcapital.pl
4 pokoje, Klatka
25 m² • 1.218.078 PLN
Krotoszyn
4 462 PLN/m² • 65 m² • Byt, Krotoszyn, Zdunowska • 290.000 PLN • muvon.pl
Byt, Krotoszyn, Zdunowska
65 m² • 290.000 PLN
4 531 PLN/m² • 64 m² • 3 pokoje, Krotoszyn, Zdunowska • 290.000 PLN • investor.waw.pl
3 pokoje, Krotoszyn, Zdunowska
64 m² • 290.000 PLN
7 049 PLN/m² • 27 m² • 1 pokój, Krotoszyn • 7.049 PLN/m² • wgn.pl
1 pokój, Krotoszyn
27 m² • 7.049 PLN/m²
Psie Pole
9 983 PLN/m² • 60 m² • 3 pokoje, Psie Pole • 599.000 PLN • fidom.pl
3 pokoje, Psie Pole
60 m² • 599.000 PLN
Wielowieś
3 863 PLN/m² • 51 m² • 3 pokoje, Wielowieś • 197.000 PLN • prestige-nieruchomosci.pl
3 pokoje, Wielowieś
51 m² • 197.000 PLN
Wrotków
8 915 PLN/m² • 47 m² • 3 pokoje, Wrotków • 419.000 PLN • polnoc.pl
3 pokoje, Wrotków
47 m² • 419.000 PLN