Rožďalovice
1 500 Kč/m² • 20.325 m² • Pozemek, Rožďalovice • 1.500 Kč/m² • ersreality.cz
Pozemek, Rožďalovice
20.325 m² • 1.500 Kč/m²
2 450 Kč/m² • 1.139 m² • Stavební parcela, Rožďalovice, Hasina • 2.790.000 Kč • century21.cz
Stavební parcela, Rožďalovice, Hasina
1.139 m² • 2.790.000 Kč
3 400 Kč/m² • 927 m² • Pozemek, Rožďalovice, Zámostí, Polní • 3.151.893 Kč • rkbohemia.cz
Pozemek, Rožďalovice, Zámostí, Polní
927 m² • 3.151.893 Kč
3 400 Kč/m² • 928 m² • Pozemek, Rožďalovice, Zámostí, Polní • 3.155.293 Kč • rkbohemia.cz
Pozemek, Rožďalovice, Zámostí, Polní
928 m² • 3.155.293 Kč
3 400 Kč/m² • 967 m² • Pozemek, Rožďalovice, Zámostí, Polní • 3.287.800 Kč • rkbohemia.cz
Pozemek, Rožďalovice, Zámostí, Polní
967 m² • 3.287.800 Kč
3 500 Kč/m² • 836 m² • Stavební parcela, Rožďalovice • 3.500 Kč/m² • nemovitosti.edoreality.cz
Stavební parcela, Rožďalovice
836 m² • 3.500 Kč/m²
5 092 Kč/m² • 817 m² • Stavební parcela, Rožďalovice • 4.160.000 Kč • mexinvestment.cz
Stavební parcela, Rožďalovice
817 m² • 4.160.000 Kč
6.194 m² • Stavební parcela, Rožďalovice, Hasina • realityhelena.cz
Stavební parcela, Rožďalovice, Hasina
6.194 m²
Hořátev
5 868 Kč/m² • 1.161 m² • Stavební parcela, Hořátev • 5.868 Kč/m² • mireas.cz
Stavební parcela, Hořátev
1.161 m² • 5.868 Kč/m²
5 868 Kč/m² • 1.148 m² • Stavební parcela, Hořátev • 5.868 Kč/m² • mireas.cz
Stavební parcela, Hořátev
1.148 m² • 5.868 Kč/m²
5 868 Kč/m² • 909 m² • Stavební parcela, Hořátev • 5.868 Kč/m² • mireas.cz
Stavební parcela, Hořátev
909 m² • 5.868 Kč/m²
5 868 Kč/m² • 942 m² • Stavební parcela, Hořátev • 5.868 Kč/m² • mireas.cz
Stavební parcela, Hořátev
942 m² • 5.868 Kč/m²
5 868 Kč/m² • 955 m² • Stavební parcela, Hořátev • 5.868 Kč/m² • mireas.cz
Stavební parcela, Hořátev
955 m² • 5.868 Kč/m²
5 868 Kč/m² • 991 m² • Stavební parcela, Hořátev • 5.868 Kč/m² • mireas.cz
Stavební parcela, Hořátev
991 m² • 5.868 Kč/m²
Hradištko
2 873 Kč/m² • 3.825 m² • Stavební parcela, Hradištko, Kersko • 10.990.000 Kč • mmreality.cz
Stavební parcela, Hradištko, Kersko
3.825 m² • 10.990.000 Kč
3 299 Kč/m² • 1.576 m² • Stavební parcela, Hradištko • 5.200.000 Kč • realitypomazal.cz
Stavební parcela, Hradištko
1.576 m² • 5.200.000 Kč
3 440 Kč/m² • 2.196 m² • Pozemek, Hradištko • 7.555.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Hradištko
2.196 m² • 7.555.000 Kč
3 605 Kč/m² • 2.247 m² • Pozemek, Hradištko • 8.100.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Hradištko
2.247 m² • 8.100.000 Kč
3 875 Kč/m² • 3.226 m² • Pozemek, Hradištko, Kersko • 3.875 Kč/m² • remax-czech.cz
Pozemek, Hradištko, Kersko
3.226 m² • 3.875 Kč/m²
6 393 Kč/m² • 829 m² • Pozemek, Hradištko • 5.300.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Hradištko
829 m² • 5.300.000 Kč
Milovice
21 Kč/m² • 29.901 m² • Pozemek, Milovice • 640.370 Kč • moravika.cz
Pozemek, Milovice
29.901 m² • 640.370 Kč
500 Kč/m² • 3.519 m² • Pole, Milovice • 1.760.000 Kč • smsreality.cz
Pole, Milovice
3.519 m² • 1.760.000 Kč
1 500 Kč/m² • 4.340 m² • Komerční pozemek, Milovice • 1.500 Kč/m² • smsreality.cz
Komerční pozemek, Milovice
4.340 m² • 1.500 Kč/m²
2 739 Kč/m² • 1.351 m² • Pozemek, Milovice • 2.739 Kč/m² • realityrajhrad.cz
Pozemek, Milovice
1.351 m² • 2.739 Kč/m²
3 859 Kč/m² • 1.034 m² • Stavební parcela, Milovice • 3.990.000 Kč • century21.cz
Stavební parcela, Milovice
1.034 m² • 3.990.000 Kč
5 194 Kč/m² • 360 m² • Stavební parcela, Milovice, Benátecká Vrutice • 1.870.000 Kč • rtsreality.cz
Stavební parcela, Milovice, Benátecká Vrutice
360 m² • 1.870.000 Kč
(8.406 m²) • Vinohrad, Milovice • 378.590 Kč • moravika.cz
Vinohrad, Milovice
(8.406 m²) • 378.590 Kč
Dvory
1 940 Kč/m² • 4.885 m² • Komerční pozemek, Dvory • 9.475.000 Kč • carlsbadreality.com
Komerční pozemek, Dvory
4.885 m² • 9.475.000 Kč
3 700 Kč/m² • 1.056 m² • Stavební parcela, Dvory, Veleliby • 3.907.200 Kč • era-reality.cz
Stavební parcela, Dvory, Veleliby
1.056 m² • 3.907.200 Kč
3 725 Kč/m² • 1.420 m² • Komerční pozemek, Dvory • 5.289.256 Kč • carlsbadreality.com
Komerční pozemek, Dvory
1.420 m² • 5.289.256 Kč
4 000 Kč/m² • 1.066 m² • Stavební parcela, Dvory, Veleliby • 4.264.000 Kč • era-reality.cz
Stavební parcela, Dvory, Veleliby
1.066 m² • 4.264.000 Kč
Chrást
2 117 Kč/m² • 1.305 m² • Stavební parcela, Chrást • 2.762.500 Kč • century21.cz
Stavební parcela, Chrást
1.305 m² • 2.762.500 Kč
2 169 Kč/m² • 1.510 m² • Stavební parcela, Chrást • 3.275.000 Kč • century21.cz
Stavební parcela, Chrást
1.510 m² • 3.275.000 Kč
3 546 Kč/m² • 1.974 m² • Pozemek, Chrást • 7.000.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Chrást
1.974 m² • 7.000.000 Kč
3 925 Kč/m² • 637 m² • Pozemek, Chrást • 2.500.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Chrást
637 m² • 2.500.000 Kč
5 570 Kč/m² • 305 m² • Pozemek, Chrást • 1.699.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Chrást
305 m² • 1.699.000 Kč
Lysá nad Labem
85 Kč/m² • 6.436 m² • Lesy, Lysá nad Labem • 550.000 Kč • mmreality.cz
Lesy, Lysá nad Labem
6.436 m² • 550.000 Kč
4 049 Kč/m² • 1.704 m² • Pozemek, Lysá nad Labem • 6.900.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Lysá nad Labem
1.704 m² • 6.900.000 Kč
4 500 Kč/m² • 1.167 m² • Stavební parcela, Lysá nad Labem • 5.251.500 Kč • mireas.cz
Stavební parcela, Lysá nad Labem
1.167 m² • 5.251.500 Kč
5 600 Kč/m² • 925 m² • Pozemek, Lysá nad Labem, Hrabanov • 5.180.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Lysá nad Labem, Hrabanov
925 m² • 5.180.000 Kč
7 779 Kč/m² • 932 m² • Stavební parcela, Lysá nad Labem • 7.250.000 Kč • mireas.cz
Stavební parcela, Lysá nad Labem
932 m² • 7.250.000 Kč
2.396 m² • Stavební parcela, Lysá nad Labem • swisslife-reality.cz
Stavební parcela, Lysá nad Labem
2.396 m²
Sadská
1 700 Kč/m² • 2.455 m² • Pozemek, Sadská • 1.700 Kč/m² • winwinreality.cz
Pozemek, Sadská
2.455 m² • 1.700 Kč/m²
3 008 Kč/m² • 393 m² • Pozemek, Sadská • 1.182.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Sadská
393 m² • 1.182.000 Kč
3 084 Kč/m² • 334 m² • Pozemek, Sadská • 1.030.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Sadská
334 m² • 1.030.000 Kč
Choťánky
4 100 Kč/m² • 1.491 m² • Pozemek, Choťánky • 6.113.100 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Choťánky
1.491 m² • 6.113.100 Kč
4 850 Kč/m² • 702 m² • Stavební parcela, Choťánky • 3.404.700 Kč • swisslife-reality.cz
Stavební parcela, Choťánky
702 m² • 3.404.700 Kč
5 200 Kč/m² • 1.317 m² • Pozemek, Choťánky • 5.200 Kč/m² • lexxusnorton.cz
Pozemek, Choťánky
1.317 m² • 5.200 Kč/m²
5 600 Kč/m² • 802 m² • Pozemek, Choťánky • 5.600 Kč/m² • lexxusnorton.cz
Pozemek, Choťánky
802 m² • 5.600 Kč/m²
Loučeň
3 406 Kč/m² • 963 m² • Pozemek, Loučeň • 3.280.000 Kč • mireas.cz
Pozemek, Loučeň
963 m² • 3.280.000 Kč
4 809 Kč/m² • 811 m² • Stavební parcela, Loučeň, Patřín • 3.900.000 Kč • elitemrgroup.cz
Stavební parcela, Loučeň, Patřín
811 m² • 3.900.000 Kč
5 571 Kč/m² • 2.504 m² • Pozemek, Loučeň • 13.950.000 Kč • century21.cz
Pozemek, Loučeň
2.504 m² • 13.950.000 Kč
5 608 Kč/m² • 444 m² • Pozemek, Loučeň, Patřín, Jivák • 2.490.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Loučeň, Patřín, Jivák
444 m² • 2.490.000 Kč
6 000 Kč/m² • 1.250 m² • Pozemek, Loučeň • 7.500.000 Kč • century21.cz
Pozemek, Loučeň
1.250 m² • 7.500.000 Kč
Poděbrady
7 602 Kč/m² • 1.034 m² • Pozemek, Poděbrady • 7.860.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Poděbrady
1.034 m² • 7.860.000 Kč
7 602 Kč/m² • 1.003 m² • Pozemek, Poděbrady • 7.625.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Poděbrady
1.003 m² • 7.625.000 Kč
8 211 Kč/m² • 804 m² • Pozemek, Poděbrady • 6.601.600 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Poděbrady
804 m² • 6.601.600 Kč
11 653 Kč/m² • 599 m² • Pozemek, Poděbrady, Velké Zboží, Truhlářská • 6.980.000 Kč • kwcz.cz
Pozemek, Poděbrady, Velké Zboží, Truhlářská
599 m² • 6.980.000 Kč
16 532 Kč/m² • 496 m² • Pozemek, Poděbrady • 8.200.000 Kč • reality-ria.cz
Pozemek, Poděbrady
496 m² • 8.200.000 Kč
Chleby
50 Kč/m² • 87.342 m² • Pozemek, Chleby • 4.367.100 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Chleby
87.342 m² • 4.367.100 Kč
3 980 Kč/m² • 2.030 m² • Stavební parcela, Chleby • 8.080.000 Kč • nyxusreality.cz
Stavební parcela, Chleby
2.030 m² • 8.080.000 Kč
3 967 Kč/m² • 1.157 m² • Stavební parcela, Chleby • 4.590.000 Kč • nyxusreality.cz
Stavební parcela, Chleby
1.157 m² • 4.590.000 Kč
3 998 Kč/m² • 873 m² • Stavební parcela, Chleby • 3.490.000 Kč • nyxusreality.cz
Stavební parcela, Chleby
873 m² • 3.490.000 Kč
Kněžice
59 Kč/m² • 40.299 m² • Pozemek, Kněžice • 2.377.641 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Kněžice
40.299 m² • 2.377.641 Kč
1 778 Kč/m² • 2.019 m² • Pozemek, Kněžice • 3.590.000 Kč • domybyty.com
Pozemek, Kněžice
2.019 m² • 3.590.000 Kč
Městec Králové
14 Kč/m² • 8.906 m² • Lesy, Městec Králové • 129.000 Kč • mmreality.cz
Lesy, Městec Králové
8.906 m² • 129.000 Kč
3 237 Kč/m² • 1.035 m² • Pozemek, Městec Králové • 3.350.000 Kč • realitysnadne.com
Pozemek, Městec Králové
1.035 m² • 3.350.000 Kč
Opolany
3 146 Kč/m² • 1.144 m² • Pozemek, Opolany, Kanín • 3.599.000 Kč • tpgroup.cz
Pozemek, Opolany, Kanín
1.144 m² • 3.599.000 Kč
Přerov nad Labem
7 770 Kč/m² • 1.659 m² • Stavební parcela, Přerov nad Labem • 12.890.000 Kč • century21.cz
Stavební parcela, Přerov nad Labem
1.659 m² • 12.890.000 Kč
9 220 Kč/m² • 141 m² • Stavební parcela, Přerov nad Labem • 1.300.000 Kč • prima-real.cz
Stavební parcela, Přerov nad Labem
141 m² • 1.300.000 Kč
(70.048 m²) • Lesy, Přerov nad Labem • 2.390.000 Kč • mmreality.cz
Lesy, Přerov nad Labem
(70.048 m²) • 2.390.000 Kč
Úmyslovice
2 594 Kč/m² • 1.731 m² • Pozemek, Úmyslovice • 4.490.000 Kč • mvreality.cz
Pozemek, Úmyslovice
1.731 m² • 4.490.000 Kč
4 293 Kč/m² • 978 m² • Pozemek, Úmyslovice • 4.198.500 Kč • bidli.cz
Pozemek, Úmyslovice
978 m² • 4.198.500 Kč
(4.331 m²) • Pozemek, Úmyslovice, Ostrov • 5.900.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Úmyslovice, Ostrov
(4.331 m²) • 5.900.000 Kč
Vykáň
5 019 Kč/m² • 1.295 m² • Pozemek, Vykáň • 6.500.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Vykáň
1.295 m² • 6.500.000 Kč
6 781 Kč/m² • 988 m² • Pozemek, Vykáň • 6.700.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Vykáň
988 m² • 6.700.000 Kč
7 432 Kč/m² • 806 m² • Pozemek, Vykáň • 5.990.000 Kč • nemovitosti.maxima.cz
Pozemek, Vykáň
806 m² • 5.990.000 Kč
Bobnice
61 Kč/m² • 34.185 m² • Pozemek, Bobnice • 2.097.450 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Bobnice
34.185 m² • 2.097.450 Kč
(5.257 m²) • Pole, Bobnice • 390.000 Kč • zemedelske-reality.cz
Pole, Bobnice
(5.257 m²) • 390.000 Kč
Dymokury
3 490 Kč/m² • 745 m² • Pozemek, Dymokury • 2.600.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Dymokury
745 m² • 2.600.000 Kč
Jiřice
2 801 Kč/m² • 2.853 m² • Pozemek, Jiřice • 7.990.000 Kč • mireas.cz
Pozemek, Jiřice
2.853 m² • 7.990.000 Kč
Kostelní Lhota
3 065 Kč/m² • 1.540 m² • Stavební parcela, Kostelní Lhota • 4.720.000 Kč • archer-reality.cz
Stavební parcela, Kostelní Lhota
1.540 m² • 4.720.000 Kč
4 094 Kč/m² • 1.219 m² • Stavební parcela, Kostelní Lhota • 4.990.000 Kč • hitreality.eu
Stavební parcela, Kostelní Lhota
1.219 m² • 4.990.000 Kč
Křečkov
4 672 Kč/m² • 854 m² • Stavební parcela, Křečkov • 3.990.000 Kč • era-reality.cz
Stavební parcela, Křečkov
854 m² • 3.990.000 Kč
Mcely
2 871 Kč/m² • 1.104 m² • Pozemek, Mcely • 3.170.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Mcely
1.104 m² • 3.170.000 Kč
2 863 Kč/m² • 1.185 m² • Pozemek, Mcely • 3.393.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Mcely
1.185 m² • 3.393.000 Kč
Oseček
4 091 Kč/m² • 733 m² • Stavební parcela, Oseček • 2.999.000 Kč • slabochreality.cz
Stavební parcela, Oseček
733 m² • 2.999.000 Kč
Pátek
6 128 Kč/m² • 1.183 m² • Stavební parcela, Pátek • 7.250.000 Kč • elitemrgroup.cz
Stavební parcela, Pátek
1.183 m² • 7.250.000 Kč
6 355 Kč/m² • 738 m² • Stavební parcela, Pátek • 4.690.000 Kč • era-reality.cz
Stavební parcela, Pátek
738 m² • 4.690.000 Kč
Sokoleč
Vrbová Lhota
14.637 m² • Pozemek, Vrbová Lhota, Poděbradská • oknorealit.cz
Pozemek, Vrbová Lhota, Poděbradská
14.637 m²
Běrunice
1.727 m² • Pozemek, Běrunice, Velké Výkleky • zemedelske-reality.cz
Pozemek, Běrunice, Velké Výkleky
1.727 m²
Čilec
3 147 Kč/m² • 1.128 m² • Pozemek, Čilec • 3.550.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Čilec
1.128 m² • 3.550.000 Kč
Činěves
3 438 Kč/m² • 312 m² • Pozemek, Činěves • 1.072.600 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Činěves
312 m² • 1.072.600 Kč
Hořany
2 893 Kč/m² • 1.272 m² • Stavební parcela, Hořany • 3.680.000 Kč • bidli.cz
Stavební parcela, Hořany
1.272 m² • 3.680.000 Kč
Hradčany
Chroustov
1 539 Kč/m² • 2.274 m² • Pozemek, Chroustov • 3.500.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Chroustov
2.274 m² • 3.500.000 Kč
Jíkev
3 718 Kč/m² • 885 m² • Pozemek, Jíkev • 3.290.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Jíkev
885 m² • 3.290.000 Kč
Kolaje
Kounice
Krchleby
2 690 Kč/m² • 1.000 m² • Pozemek, Krchleby, Loučeňská • 2.690.000 Kč • remax-czech.cz
Pozemek, Krchleby, Loučeňská
1.000 m² • 2.690.000 Kč
Libice nad Cidlinou
6 740 Kč/m² • 592 m² • Stavební parcela, Libice nad Cidlinou, Hellichova • 3.990.000 Kč • century21.cz
Stavební parcela, Libice nad Cidlinou, Hellichova
592 m² • 3.990.000 Kč
Netřebice
108 Kč/m² • 23.139 m² • Pozemek, Netřebice • 2.510.000 Kč • rkstejskal.cz
Pozemek, Netřebice
23.139 m² • 2.510.000 Kč
Nymburk
1 000 Kč/m² • 2.805 m² • Pozemek, Nymburk, Na Splavech • 1.000 Kč/m² • century21.cz
Pozemek, Nymburk, Na Splavech
2.805 m² • 1.000 Kč/m²
Opočnice
3 033 Kč/m² • 1.319 m² • Stavební parcela, Opočnice • 4.000.000 Kč • realitynovak.cz
Stavební parcela, Opočnice
1.319 m² • 4.000.000 Kč
Oskořínek
2 196 Kč/m² • 1.594 m² • Pozemek, Oskořínek, Ronovská • 3.500.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Oskořínek, Ronovská
1.594 m² • 3.500.000 Kč
Sány
4 190 Kč/m² • 907 m² • Stavební parcela, Sány, Jana Čapka ze Sán • 3.800.000 Kč • goldreality.cz
Stavební parcela, Sány, Jana Čapka ze Sán
907 m² • 3.800.000 Kč
Seletice
2 623 Kč/m² • 835 m² • Pozemek, Seletice • 2.190.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Seletice
835 m² • 2.190.000 Kč
Semice
5 238 Kč/m² • 840 m² • Pozemek, Semice • 4.400.000 Kč • mmreality.cz
Pozemek, Semice
840 m² • 4.400.000 Kč
Starý Vestec
(48.734 m²) • Pole, Starý Vestec • 670.000 Kč • mmreality.cz (New!)
Pole, Starý Vestec
(48.734 m²) • 670.000 Kč (New!)
Velenice
844 Kč/m² • 828 m² • Stavební parcela, Velenice • 699.000 Kč • slpartners.cz
Stavební parcela, Velenice
828 m² • 699.000 Kč
Velenka
2 408 Kč/m² • 365 m² • Zahrada, Velenka • 879.000 Kč • mmreality.cz
Zahrada, Velenka
365 m² • 879.000 Kč
Vrbice
2 681 Kč/m² • 1.227 m² • Stavební parcela, Vrbice, Průhon • 3.290.000 Kč • era-reality.cz
Stavební parcela, Vrbice, Průhon
1.227 m² • 3.290.000 Kč